Word Lid
menu
Word Lid

Home / Nieuws / Vlaams Belang Brakel vraagt extra steun voor onze verenigingen

Vlaams Belang Brakel vraagt extra steun voor onze verenigingen
Lokaal @ Vlaams Belang

Door de coronacrisis hebben onze lokale-verenigingen hun evenement(en) moeten annuleren. Het Vlaams Belang Brakel heeft tijdens de online-gemeenteraad gevraagd om financiƫle steun aan onze talrijke verenigingen. Zo stelde ik voor dat onze gemeente voor de helft tussen komt (tot maximum 150 euro) in de aankopen die verenigingen doen bij een Brakelse handelaar. De gemeente kan gebruikmaken van de subsidies die niet zijn uitgegeven.
Het Vlaams Belang Brakel steunt het voorstel van de Brakel-bon, zoals reeds goedgekeurd in verschillende andere steden/gemeenten zoals: Assenede, Waregem, Oudenaarde, Puurs, Aartselaar, enz. Voor elke inwoner 25 euro om te gaan winkelen of consumeren in Brakel. Zo proberen we de inwoners een extraatje te geven en de lokale economie een boost te geven na de coronacrisis. Elke steun zal hierbij nodig zijn want vooral de ouderen, de middenklasse, alleenstaanden en kansarmen worden nu zwaar getroffen en zullen achteraf nogmaals het kind van de rekening betalen. Dus mijn partij steunt de Brakel-bon.